Latvijas 33.Universiāde

LATVIJAS 33. UNIVERSIĀDES IETVAROS NORISINĀSIES E-SPORTA TURNĪRS “COUNTER-STRIKE:GLOBAL OFFENSIVE” UN “LEAGUE OF LEGENDS” GRUPĀS

Laika posmā no 17. līdz 19. februārim norisināsies Latvijas 33. Universiādes Esporta turnīrs, kuros tiks noskaidrotas labākas Latvijas augstskolu komandas “Counter-Strike:Global Offensive” (turpmāk – “CS:GO”) un ““League of legends” datorspēlēs. 

E-sports attīstās ļoti strauji gan Eiropā, gan pasaulē. Piemēram, no Latvijas populārākie Counter-Strike: Global Offensive pārstāvji ir Broky (Helvijs Saukants) un Yekindar (Mareks Gaļinskis), kuri sevi jau ir pierādījuši pasaules līmenī. Lai veicinātu E-sporta attīstību visas Pasaules studentu vidū, ir izveidoti dažādi Starptautiski Universitāšu čempionāti. Viens no tiem ir “FACEIT Collegiate CS:GO Championship”, kas norisinās jau 3 gadus, un galvenā balva tajā ir 70000 ASV dolāri.

Lai veicinātu esporta attīstību starp Latvijas studentiem, laika posmā no 17. līdz 19. februārim tiks rīkots Latvijas 33. Universiādes esporta turnīrs, kas norisināsies 2 grupās – “CS:GO” un ““League of legends” grupā. “CS:GO” grupā uzvarējusī komanda iegūs iespēju piedalīties “FACEIT Collegiate CS:GO Championship” turnīrā un tajā pārstāvēt Latviju.

Piedalīties turnīrā var ikviena komanda, kas sastāv no 5 vai 6 vienas augstskolas studentiem (pieci pamata spēlētāji, kā arī var pieteikt vēl vienu spēlētāju kā rezerves spēlētāju).

Komandu pieteikumi (Pieteikums Nr.1) dalībai sacensībām jānosūta ieskenēts PDF formātā uz e-pastu: kalvis.kazaks@lu.lv līdz 2023. gada 8. februārim (ieskaitot). Komandu spēlētāju vārdiskie pieteikumi (Pieteikums Nr.2) dalībai Sacensībām jānosūta ieskenēts PDF formātā uz e-pastu: kalvis.kazaks@lu.lv līdz 2023. gada 14. februārim (ieskaitot).

Sacensību laikā katrai komandai būs jāpieslēdzas katrai spēlei caur platformu FACEIT. Turnīrs norisināsies ar dubultās izslēgšanas metodi (double elimination). 

Dalies

Citi raksti