LSPA komanda 32.Latvijas universiādē 7x7 futbolā
Latvijas 32.Universiāde

LSPA studenti kronēti par Latvijas universiādes minifutbolā čempioniem

Svētdien Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) mākslīgā seguma futbola laukumā ar astoņu komandu līdzdalību norisinājās 32.Latvijas universiāde minifutbolā. Turnīru bez zaudējumiem noslēdza Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komanda, kura finālā pārspēja mājiniekus RTU.

32.Latvijas universiādes minifutbola turnīrs noritēja divās apakšgrupās katrā pa četrām augstskolām katrā. A grupā ar divām uzvarām un neizšķirtu pirmo vietu ieņēma RTU, bet B grupā bez zaudējumiem spēlēja LSPA, abām augstskolām uzreiz garantējot vietu pusfinālā.

Ceturtdaļfinālā Latvijas Universitāte (LU) ar 4:1 uzvarēja Daugavpils Universitāti (DU), bet Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola (ISMA) vien pēcspēles soda sitienu sērijā ar 6:5 pārspēja Rīgas Ekonomikas augstskolu (REA). Pusfinālā LSPA ar 5:0 pārspēja LU, bet RTU ar 9:1 pārliecinoši uzvarēja ISMA, kas vēlāk cīņā par trešo vietu pret LU bija pārāka ar 4:1.

Finālā LSPA studenti pretinieku vārtos raidīja piecas bumbas un ar 5:0 pārliecinoši uzvarēja mājiniekus RTU.

Par turnīra labāko vārtsargu atzina Leo Ritvaru Dalbiņu (LSPA), kurš piecās spēlēs palika nepārspēts. Labākā spēlētāja balvu saņēma Andris Duklavs (LSPA), rezultatīvākais ar pieciem vārtiem bija Miks Vilkaplāters (LU), savukārt par labāko treneri atzina RTU stūrmani Elvi Staņeviču. Simpātiju balvu ieguva ISMA vārtu vīrs Bekzods Ubajdulajevs.

Turnīra rezultāti pieejami šeit.

Latvijas universiādē minifutbolā piedalījās LSPA, RTU, LU, ISMA, REA, DU, Valsts Policijas koledža (VPK) un Transporta un sakaru institūts (TSI).

Informāciju sagatavoja

LASS

Dalies

Citi raksti