Latvijas 33.Universiāde

Latvijas E-sporta Universiāde

Šajā nedēļas nogalē, no 17. līdz 19. februārim, norisināsies Latvijas 33. Universiādes E-sporta turnīrs, kurš tiks aizvadīts 2 grupās – League of Legends un Counter-Strike: Global Offensive . Abās šajās spēlēs sākotnēji tiks aizvadītas grupu izspēles, bet pēc tam pusfināli un fināli .


League of Legends grupā piektdien un sestdien dienas pirmajā pusē norisināsies grupas turnīra spēles, bet sestdien, 18. febuārī, plkst. 14.00, tiks aizvadīti pusfināli, pēc kuriem uzreiz arī norisināsies fināla mači. League of Legends grupas pusfinālus un finālus varēs vērot tiešraidē twitch vietnē: https://www.twitch.tv/archibaals

Šogad dalību League of Legends grupā ir pieteikušas 4 komandas – 3 komandas no Latvijas Universitātes un 1 komanda no Banku Augstskolas.


Counter-Strike: Global Offensive grupas spēles norisināsies sestdien, 18. februārī. Tajā tiks noskaidrotas tās četras komandas, kuras dosies tālāk uz pusfināliem, lai cīnītos par iespēju startēt finālā. Counter-Strike: Global Offensive grupas pusfināli un fināli norisināsies svētdien, 19. februārī. Gan pusfinālus, gan finālus varēs vērot tiešraidē, kuru komentēs Latvijas E-sporta sabiedrībā zināmas personas, Renārs Dzintars (Emvy) un Leons Ābele (Flaaars). Tiešraide sāksies svētdien, 19. februārī, plkst. 11.00, un tā būs vērojama twitch vietnē: https://www.twitch.tv/GARAZAgg

Latvijas 33. Universiādes E-sporta turnīra Counter-Strike: Global Offensive grupā ir pieteikušās 5 komandas- 2 no Latvijas Universitātes, 1 no Daugavpils Universitātes, 1 no Rīgas Tehniskās Universitātes un 1 no Transporta un Sakaru institūta. 

Atgādinām, ka Counter-Strike: Global Offensive grupas uzvarētāji iegūs iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā “FACEIT Collegiate CS:GO Championship” turnīrā.


Vēlamies izteikt lielu paldies mūsu atbalstītājiem “Garāža” par tiešraides producēšanu  un “RedBull” par papildus enerģijas devu!

Vēlam visiem dalībniekiem veiksmīgu turnīru! Tiekamies tiešraidēs!

Dalies

Citi raksti