LASS VALDE IEGUVUSI DUĀLĀS KARJERAS REALIZĒŠANAS PIEREDZI KOIMBRĀ, PORTUGĀLĒ

No 30. līdz 31.maijam Latvijas Augstskolu sporta savienība (turpmāk LASS), kopā ar valdes biedriem no Latvijas Universitātes (LU), Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) devās uz Koimbru, Portugāli,  lai iegūtu jaunu un izglītojošu pieredzi. 

Koimbras universitāte sagaidīja LASS valdi un vispirms izrādīja visu universitātes infrastruktūru – āra un iekštelpu tenisa laukumus, stadionu, dažādas sporta zāles, vingrošanas zāles, regbija laukumu un sporta laboratorijas telpas. 

Vēlāk universitātes vadība prezentēja jauno mājas lapu un aplikāciju, kurā ļoti ātri un viegli var piekļūt pie dažādas informācijas, kā arī veikt sporta laukumu rezervāciju. 

Tika veikta arī diskusija par dažādām problēmām universitātēs ar kurām saskaras Latvijas un Portugāles studenti, kā arī apspriestas turpmākās sadarbības iespējas.

LASS pasakās Koimbras universitātei par iegūto Duālās karjeras realizēšanas pieredzi, kas ļoti noderīga FISU pieteiktā projektu konkursā Nacionālajām Studentu Sporta federācijām.

Dalies

Citi raksti