Studentu sporta spēļu semestra telpu futbola turnīra uzvarētāji - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komanda.
Studentu sporta spēļu semestris 2020

LSPA studenti izcīna uzvaru Studentu sporta spēļu semestra telpu futbola turnīrā

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti aizvadītajā svētdienā Studentu sporta spēļu semestra telpu futbola turnīra fināla spēlē ar 5:0 pārliecinoši uzvarēja Daugavpils Universitāti (DU), sacensības noslēdzot bez zaudējumiem.

Studentu sporta spēļu semestra telpu futbola sacensības 18.-19.decembrī ar astoņu komandu līdzdalību norisinājās “Rimi” Olimpiskajā centrā. Decembra sākumā notikušajā izlozē noskaidrojās, ka A grupā spēlēs Latvijas Jūras akadēmija (LJA), Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE) un LSPA, bet B apakšgrupā – DU, Latvijas Universitāte (LU), Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) un Valsts Policijas koledža (VPK).

Sestdien spēles aizvadīja vien A grupas komandas, no kurām pārākā bija LSPA. Trenera Kristapa Slaidiņa vadītā LSPA trīs spēlēs guva 25 vārtus, bet savā cietoksnī ielaida vien divus, kas vēlāk izrādījās vienīgie visā turnīrā. To paveica A grupas otrās vietas ieguvēja RTU, savstarpējā spēlē zaudējot ar 2:11. Abas komandas sev nodrošināja vietu pusfinālā, kurā dienu vēlāk tām pievienojās B grupas uzvarētāja DU, kā arī LLU.

Turnīra otrās dienas pievakarē LSPA pirmajā pusfināla spēlē ar 2:0 uzvarēja LLU, vārtus gūstot Edgaram Strautiņam un Aleksandram Kartišovam. Otrajā pusfināla spēlē DU uzvaru ar 2:1 pār RTU kaldināja Elvis Bovins un Dāvis Cucurs. Aptuveni pusstundu pēc otrās pusfināla spēles RTU studenti atgriezās laukumā un cīņā par bronzu ar 3:5 piekāpās LLU, kuras rindās trīs vārtus iesita Kārlis Paegle. RTU komandā visus trīs vārtus guva Andžejs Mickēvičs.

Fināla spēlē LSPA ar 5:0 pārliecinoši uzvarēja DU. Ar “hat-trick” izcēlās Marks Udovičenko, kurš arī saņēma turnīra labākā vārtu guvēja (8) balvu. Labākā spēlētāja godu izpelnījās DU pārstāvis Leonīds Truskovskis, bet par labāko vārtsargu atzina Igoru Labutu (LSPA).

Spēļu rezultāti un statistika.

Studentu sporta spēļu semestris, pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) finansiālam atbalstam, pirmo reizi norisinājās pērn. Studentu sporta spēļu semestris Latvijas augstskolu sporta spēļu komandām sniedz iespēju piedalīties turnīros dažādos sporta veidos. Sacensības noris Rīgā, kā arī citās Latvijas pilsētās.

Pasākuma mērķis ir popularizēt un veicināt sporta attīstību studējošo personu vidū, kā arī sekmēt sporta darbu augstākajās mācību iestādēs, to sporta biedrībās, federācijās un sporta klubos.

Informāciju sagatavoja,

Komunikācijas vadītājs Harijs Ortveins

Dalies

Citi raksti