Latvijas 31.Universiāde

AICINAM PIETEIKTIES LATVIJAS UNIVERSIĀDES MINIFUTBOLA TURNĪRAM

Līdz nākamajai trešdienai, 25. augustam, būs iespējams pieteikties Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajam un Latvijas Augstskolu Sporta Savienības (LASS), kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansētajam Latvijas Universiādes minifutbola (8 pret 8) disciplīnas turnīram vīriešiem, kas risināsies 29. augustā.

Pieteikumi turnīram jāiesniedz uz speciālas pieteikumu veidlapas, kas līdz 25. augustam jānosūta uz e-pasta adresi j.obodnikova@rigasfutbols.lv. Turnīram drīkst pieteikt (iekļaut pieteikumā, kā arī spēlē) maksimums 12 spēlētājus. 2020./2021. gada Universiādes sacensībās piedalās Latvijas Augstākās izglītības iestādes (augstskolas un koledžas) studenti (klātienes un neklātienes, profesionālo studiju, bakalauri, maģistranti, doktoranti, medicīnas augstskolu rezidenti) un attiecīgās augstskolas 2021. gada absolventi, ko ar parakstu un zīmogu apliecina augstskolas administrācija.


Plānots, ka turnīrā piedalīsies 5-6 komandas, kas savā starpā aizvadīs viena riņķa turnīru. Plkst.10.30 notiks turnīra izloze, plkst.11 līdz plkst.13.30 risināsies sacensību spēles, savukārt laureātu apbalvošanas ceremonija paredzēta plkst.13.30.

Turnīra organizatori paturēs tiesības jebkurā brīdī pārbaudīt dalībnieku piederību augstskolai, lūdzot uzrādīt studenta apliecību turnīra dienā. Spēlētājam nebūs atļauts pārstāvēt vairākas augstskolu komandas, kā arī veikt pārejas sacensību norises laikā.


Sacensību galvenie mērķi ir aktīva dzīvesveida un futbola popularizēšana studenti vidū, veicināt komunikāciju starp augstskolām un to studentiem, kā arī stiprāko futbola komandu noskaidrošana Latvijas augstskolu vidū, labāko futbola spēlētāju noteikšana studentu vidū.


Šīs sacensības, kā minēts, notiek 2020./2021. gada Universiādes ietvaros (norises termiņi tika pagarināti līdz 31. augustam), bet kopvērtējums šajā sezonā netiek apkopots. Pēdējo reizi pirms COVID-19 pandēmijas Universiādes minifutbola turnīrs notika 2019. gada aprīlī, kad kungu konkurencē starp 8 dalībniecēm pārākā izrādījās Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola (ISMA), kamēr dāmu sacensībās triumfēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA).

Nolikums un pieteikums

Informāciju sagatavoja,

Rīgas Futbola Federācija

Dalies

Citi raksti