Pasaules ziemas universiādes

AICINĀM PIETEIKTIES 30.PASAULES ZIEMAS UNIVERSIĀDEI LUCERNĀ, ŠVEICĒ

Latvijas studenti/sportisti tiek aicināti piedalīties 30. Pasaules Ziemas Universiādē, kas norisināsies no 21.-31.01.2021. Šveices pilsētā Lucernā. Tā kā FISU galvenā mītne atrodas Šveicē un šim pasākumam ir izveidota augstvērtīga organizēšanas komiteja, tad šī Ziemas Universiāde Šveices Alpos, nodrošinās ikvienam dalībniekam neatņemamu pieredzi un neaizmirstamus piedzīvojumus!

Universiādē var piedalīties Latvijas augstskolu studenti, kuriem ir Latvijas pilsonība un, kuri ir dzimuši laika posmā no 01.01.1996. – 31.12.2003.

Šajā Ziemas Universiādē studenti no visas pasaules varēs sacensties 10 ziemas sporta veidos: kalnu slēpošana, biatlons, distanču slēpošana, kērlings, daiļslidošana, hokejs, šorttreks, snovbords, frīstaila slēpošana, ziemas orientēšanās.

Visu sporta veidus un disciplīnas iespējams apskatīt ŠEIT

Dalības maksas:
–   Dzīvošanas izdevumi: 75 Eur dienā par katru dalībnieku
–   FISU noteiktā reģistrācijas maksa: 20 Eur
–   Ceļa izdevumi 
–   Atsevišķiem sporta veidiem ir noteiktas tiesnešu maksas, kas tiek aprēķinātas papildus dalības maksām un katrā sporta veidā ir atšķirīgas:

  • Daiļslidošana – 300 Eur/par atlētu
  • Hokejs – 3000 Eur/par komandu
  • Šortreks – 100 Eur/par atlētu

Par pieteikumiem atbildīgā organizācija Latvijā ir Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) un pieteikšanās 30.Pasaules Ziemas Universiādei tiek organizēta līdz 05.06.2020.

Interesentus un dalībniekus par pieteikšanos lūdzam sazināties ar LASS –  studentusports@lspa.lv, tel.nr. +371 28684397 (Kitija).  

Sīkāka informācija oficiālajā Universiādes mājaslapā

Universiādes nolikums pieejams ŠEIT

Dalies

Citi raksti