FISU

FISU IECEĻ LASS PREZIDENTI AGITU ĀBELI PAR FISU IZGLĪTĪBAS KOMITEJAS EKSPERTU GRUPAS LOCEKLI

Pēc sanāksmes, kas notika Lozannā 2020. gada 21. un 22. februārī, Starptautiskā Universitāšu sporta federācija (FISU) Izpildkomiteja ir iecēlusi Latvijas Augstskolu sporta savienības prezidenti Agitu Ābeli par Izglītības komitejas (EduC) Ekspertu grupas locekli, laika posmā no 2020. – 2023.gadam. 
“Mēs ar prieku paziņojam, ka uzskatām Jūs par FISU ģimenes locekli jaunajā sasaukumā. Kā darba grupas dalībniekam Jūsu pienākums būs piedalīties dažās darba sesijās un / vai sniegt padomus attiecīgajai komitejai Jūsu kompetences jomā. Jums arī tiks lūgts piedalīties FISU Globālās stratēģijas 2027 izstrādē, kas tika izveidota GA 2017 laikā uz 10 gadiem. FISU Izpildkomitejas vārdā mēs vēlamies izteikt savu vēlmi cieši sadarboties ar Jums, lai nodrošinātu mūsu federācijas turpmāko darbību panākumus.” Savā apsveikuma vēstulē pauž FISU prezidents Oļegs Maticins un FISU ģenerālsekretārs Ēriks Saintronds.

LASS Valde un kolektīvs no sirds lepojas un novērtē Agitas aktīvo dalību Starptautiskajā Universitāšu sporta federācijā un mūsu Valsts pārstāvēšanā Universitāšu sporta kustībā.

Informāciju sagatavoja: 
LASS izpilddirektore Kitija Seņkāne, studentusports@lspa.lv

Dalies

Citi raksti