Pasaules ziemas universiādes

29.PASAULES ZIEMAS UNIVERSIĀDES ATLĒTU CIEMATĀ TIEK PACELTS LATVIJAS KAROGS

Šodien (28.02.2019.), 29.Pasaules ziemas Universiādes ciematā, tika oficiāli uzņemta Latvijas delegācija. Pieņemšana norisinājās Universiādes atlētu ciematā ar svinīgu Latvijas karoga pacelšanu valstu karogu alejā. Latvijas karogs tika pacelts kopā ar Izraēlas, Kazahstānas un Slovēnijas valstu delegāciju karogiem.

Karogu pacelšanas ceremonijā visus dalībniekus personīgi klātienē apsveica un veiksmīgus startus ikvienam novēlēja Krievijas sporta ministrs – Pavels Kolobkovs. Ministrs uzsvēra, ka “veidojot savu sporta karjeru, es saņēmu ne tikai apbalvojumus, bet iepazinu arī daudz draugus. Tas ir ļoti svarīgi, jo patiesa draudzība un izcīnītās medaļas, paliek ar jums uz visiem laikiem.”

Katrs ceremonijas dalībnieks saņēma dāvanu no Krasnojarskas pilsētas, ko savām rokām bija darinājuši pilsētas bērni, pusaudži, studenti, pensionāri u.c. Katra dāvana atspoguļoja Krasnojarskas dvēseli un dāvanas autora mīlestību. Ikviens mūsu delegācijas dalībnieks bija patīkami pārsteigts par šādu sagatavotu pārsteigumu.

Svinīgā 29. Pasaules Ziemas Universiādes atklāšanas ceremonija notiks 2.martā. Latvijas karogu ceremonijas laikā nesīs šorttrekists – Endijs Vīgants.

Informāciju sagatavoja:
LASS izpilddirektore Kristīne Karašniece-Bullīte, 
studentusports@lspa.lv

Dalies

Citi raksti