IDUS Latvia

NOSLĒDZIES EIROPAS UNIVERSITĀŠU ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ

Svētdien, 9. jūlijā, ar aizraujošu noslēguma ceremoniju sporta un veselības centrā “OMEGA” noslēdzies Eiropas universitāšu čempionāts galda tenisā Olomoucā, Čehijā.

Šī gada pasākumā piedalījās vairāk nekā 130 dalībnieku (18 vīriešu komandas un 11 sieviešu komandas) no 24 universitātēm un no 13 valstīm.

LASS prezidente šajās sacensībās pārstāvēja EUSA organizāciju kā supervīzijas, koordinēšanas un arbitrāžas komisijas vadītāja.

Vīriešu komandu finālsacensībās čempionu titulu ieguva Zamojski Akadēmija (POL), kas uzvarēja lieliskā un aizraujošā finālā pret Pečas Universitāti (HUN).

Sieviešu komandu fināli bija vienlīdz lieliski un aizraujoši, čempionu titulu izcīnot Notingemas Universitātei (GBR), kas uzvarēja aizraujošā finālmačā pret Zagrebas Universitāti (CRO).

Medaļas un balvas pasniedza EUSA SCAC priekšsēdētāja Agita Ābele, Olomouck reģiona pārstāvis Ivo Slavotineks, organizācijas komitejas delegāts Vits Ratajskis un sacensību vadītāja Linda Ivanova.

Sieviešu komandas: 1. vieta: Notingemas Universitāte (APVIENOTĀ KARALISTE) 2. vieta: Zagrebas Universitāte (HORVĀTIJA) 3. vieta: Ostravas Universitāte (ČEHIJA) un Vroclavas Ekonomikas universitāte (POLIJA)

Vīriešu komandas: 1. vieta: Zamojski akadēmija (POLIJA) 2. vieta: Pečas Universitāte (UNGĀRIJA) 3. vieta: Zagrebas Universitāte (HORVĀTIJA) un Portu Universitāte (PORTUGĀLE)

Eiropas universitāšu galda tenisa čempionāta noslēguma ceremonija bija neaizmirstams un patīkams notikums, kas iezīmēja neticamas nedēļas noslēgumu, kas piepildīta ar spraigu konkurenci, mačiem, jaunām draudzībām, piedzīvojumiem un lieliski pavadītu laiku skaistajā Olomoucā.

Nākamais EUC notiks Burdurā, Turcijā no 2025. gada 11. līdz 16. septembrim, un visas komandas ir mīļi gaidītas pievienoties nākamajam Eiropas universitāšu čempionātam galda tenisā. Plašāku informāciju, rezultātus un momentus no Eiropas universitāšu čempionāta galda tenisā 2023, lūdzu, skatiet www.tabletennis2023.eusa.eu

Dalies

Citi raksti