Pludmales volejbola apbalvošana 2017.gada SELL Studentu spēlēs
SELL SELL spēles

Aizvien iespējams pieteikt dalību SELL Studentu spēlēs

Turpinot gatavoties 20.-22.maijā Latvijā gaidāmajām XXXVII SELL Studentu spēlēm, Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) 1.martā notikušajā valdes sēdē lēma pagarināt reģistrāciju dalībai SELL Studentu spēlēs.

Reģistrācija SELL Studentu spēlēm noris trīs etapos – pamata, kvantitatīvā un individuālā. Iepriekšējā kārtība paredzēja, ka reģistrācijas pirmais etaps noslēgsies 28.februārī, otrais – 31.martā, bet trešais – 21.aprīlī.

LASS valdes sēdē nolemts par aptuveni mēnesi pagarināt reģistrāciju visos trīs posmos. Līdz ar to ziņojam, ka pamata reģistrācija dalībniekiem jāveic līdz 31.martam, individuālā reģistrācija noritēs līdz 10.aprīlim, bet reģistrācijas pēdējā posma termiņš ir 29.aprīlis.

“Lai arī šā brīža notikumi pasaulē ir prātam neiedomājami, priecājamies, ka augstskolas izrāda interesi un aktīvi turpina reģistrēties dalībai SELL Studentu spēlēs. Jau tagad zinām, ka satiksim studentus un kolēģus no Čehijas, Slovākijas, Somijas, kā arī Baltijas valstīm, taču esam droši, ka ar Starptautiskās Universitāšu sporta federācijas (FISU), kā arī Eiropas Universitāšu sporta asociācijas (EUSA) informatīvo atbalstu, tuvākajās dienās dalībnieku pulks kļūs vēl kuplāks,” piedalīties SELL Studentu spēlēs aicina LASS prezidente Agita Ābele. “Aicinu ikvienu augstskolu izmantot iespēju iesākt pavasari ar dalību vērienīgās studentu sporta sacensībās, kas allaž bijušas aizraujošas, vienkopus pulcējot gan sporta speciālistus, gan talantīgus sportistus no dažādām pasaules valstīm.”

Atgādinām, ka SELL Studentu spēlēs sacensības paredzētas 15 sporta veidos – basketbols, 3×3 basketbols, volejbols, pludmales volejbols, regbijs, florbols, šahs, spēka trīscīņa, badmintons, orientēšanās, peldēšana, vieglatlētika, džudo, futbols 7×7 un galda teniss.

Sīkāka informācija par SELL Studentu spēlēm pieejama www.sellgames2022.com.

Dalies

Citi raksti