EUSA

EUSA BIEDRU ONLINE TIKŠANĀS

Pirmdien, 19.aprīlī, Eiropas Universitāšu sporta asociācijas (EUSA) tikās tiešsaistē ar asociācijas biedriem, sniedzot informāciju par EUSA darbību un Eiropas universitāšu spēlēm.

Sanāksmē piedalījās vairāk nekā 60 dalībnieki no 34 dalībvalstīm, tai skaitā arī Latvijas Augstskolu sporta savienības prezidente Agita Ābele un izpilddirektore Kitija Seņkāne.

Virtuālajā sanāksmē, kurā EUSA informēja par jaunākajiem notikumiem saistībā ar COVID-19 ietekmi uz asociāciju, tās pašreizējām darbībām, kā arī informāciju par Eiropas universitāšu spēlēm Belgradā, Serbijā un to pārcelšanu.

Pēc EUSA prezidenta Adama Roczeka kunga uzrunas ģenerālsekretārs Matjaz Pecovniks sniedza īsu ievadu par organizācijas pašreizējo stāvokli, uzsverot tiešsaistes pasākumus, ceļojumus, kā arī vispārējo finansiālo ietekmi saistībā ar pašreizējo globālo pandēmiju.

Pēc tam uzmanība tika pievērsta 2021.gada Eiropas Universitāšu spēlēm. Serbijas valdības martā paziņoja, ka pasākumu šovasar nebūs atļauts rīkot, kā sākotnēji tika plānots. Uz doto brīdi EUSA gaida Serbijas valdības atbildi par to, vai pasākumu tomēr var organizēt vēlāk. M.Pecovniks turpināja sanāksmi, sniedzot pārskatu par EUSA finansēm un izaicinājumiem, kas radušies spēļu atlikšanas dēļ, vienlaikus uzsverot arī asociācijas panākumus, iesaistoties Eiropas Savienības finansētos projektos, kuri ir ievērojami palīdzējuši uzturēt EUSA darbībā, neskatoties uz grūtības pēdējā gada laikā.

Kā noslēdzošā sanāksmes daļa bija īsa jautājumu un atbilžu sesija, kas ļāva EUSA locekļiem izteikt savu viedokli, bažas un jautājumus.

Informāciju sagatavoja,

LASS Izpilddirektore Kitija Seņkāne, www.studentusports.lv

Dalies

Citi raksti