AGITA ĀBELE KĀ TIESNESE PIEDALĪJĀS PASAULES ČEMPIONĀTĀ DAIĻSLIDOŠANĀ STOKHOLMĀ, ZVIEDRIJĀ (22.-28.03.2021.)

Foto: No personīgajiem arhīviem

LASS prezidente Agita Ābele no 22. līdz 28.martam, kur kā ISU kategorijas tiesnese pāru slidojumos, piedalījās Pasaules čempionātā daiļslidošanā Stokholmā, Zviedrijā.

Pasaules čempionātā piedalījās 2 Latvijas daiļslidotāji – sieviešu vienslidojumos – Angelīna Kučvaļska, kura ir arī pārstāvējusi Latvijas studentu delegāciju 29.Pasaules Ziemas Universiādē Krasnojarskā, Krievijā. Angelina Kučvaļska šī gada Pasaules čempionāta īsajā programmā ieguva 33. vietu

Savukārt vīriešu vienslidojumos Latviju pārstāvēja – Deniss Vasiļjevs, kurš ieguva 18.vietu, kurš izpildīja savu svarīgāko uzdevumu – kvalificējās dalībai Olimpiskajās spēlēs.

Foto: No personīgajiem arhīviem

A.Ābele secina : “Ar organizatorisko talantu un uzņēmību ir iespējams radīt pilnvērtīgu sacensību atmosfēru sportistiem un lieliskus svētkus visiem sporta veida pārstāvjiem arī tad, ja nav tūkstošos mērāmo skatītāju klātbūtnes. “

Ceram, ka šie sportisti godam pārstāvēs arī Latvijas Augstskolu sporta savienību, piedaloties 30.Pasaules Ziemas Universiādē Lucernā, Šveicē.

Informāciju sagatavoja,

LASS Izpilddirektore Kitija Seņkāne

Dalies

Citi raksti