Eiropas Universitāšu spēles EUSA

EIROPAS UNIVERSITĀŠU SPĒLES 2021 BELGRADĀ, SERBIJĀ

Piektās Eiropas Universitāšu spēles notiks no 2021. gada 14. līdz 27. jūlijam Belgradā, Serbijā. 

Sākotnēji bija paredzēts, ka spēles notiks 2020. gada jūlijā. Eiropas studentu – sportistu spēles tika pārcelta globālās COVID-19 koronavīrusa pandēmijas laikā, lai nodrošinātu visu dalībnieku, brīvprātīgo, darbinieku, apmeklētāju un vietējās sabiedrības drošību un labklājību. Neskatoties uz atlikšanu, EUSA un vietējā organizatoriskā komiteja joprojām ir pilnībā apņēmušās organizēt un cer uzņemt visus dalībniekus, viesus un skatītājus Belgradā 2021. gadā.

Eiropas Universitāšu spēles Belgradā ir paredzētas kā 2021. gada Eiropas Augstskolu sporta kalendāra galvenais notikums, kas būs arī otrais lielākais sporta pasākums, kāds jebkad organizēts Serbijā pēc 2009. gada Vasaras Universiādes. Gaidāms, ka dalībnieki Serbijas galvaspilsētā sacentīsies dažādos sporta veidos no vairāk nekā 400 universitātēm visā Eiropā.

Eiropas Universitāšu spēļu sporta programmā ir iekļautas 21 dažādas sporta disciplīnas. Tas ietver badmintonu, basketbolu, 3×3 basketbolu, pludmales handbolu, pludmales volejbolu, šahu, futbolu, telpu futbols, handbolu, džudo, karatē, kikboksu, orientēšanos, airēšanu, regbiju 7, galda tenisu, taekvondo, tenisu, volejbolu un ūdenspolo. Būs arī Para galda tenisa sacensības studentiem – sportistiem ar kustību traucējumiem, kā arī sēdoša volejbola sacensības kā demonstratīvs sporta veids.

Paralēli sporta sacensībām, šīs spēles tiks koncentrētas arī uz Universitāšu sporta izglītības un sociālajiem aspektiem Eiropā, daloties pieredzē konferencēs un semināros par tādām tēmām kā Antidopings, Duālā karjera, kā arī Rektoru konference.

Reģistrācijas uz visām atlikušajām vietām, kas pieejamas spēlēm Belgradā, tika atjaunotas 2020. gada 1. novembrī. Lai reģistrētos, lūdzu, sazinieties ar Latvijas Augstskolu sporta savienību, rakstot e-pastu uz studentusports@lspa.lv  

TERMIŅI 

Vispārēja pieteikuma veidlapa: 15.01.2021 

Kvantitatīvā pieteikuma veidlapa: 15.04.2021 

Individuāla pieteikuma veidlapa: 15.06.2021

Ceļojuma plāns: 15.06.2021

Dalies

Citi raksti