XXVII Pasaules Universiāde notiks 2013.gadā Kazaņā

XXVII Pasaules Vasaras Universiāde norisinājās Kazaņā (Krievijā), 2013.gada vasarā.

2013. gadā no 06.07.2013. līdz 17.07.2013. norisinājās XXVII Pasaules Vasaras Universiāde. Latviju pārstāvēja 150 liela delegācija, kuras sastāvā bija 99 sportisti. Medaļas izcīnīja trīs Latvijas sportisti. Bronza ir akadēmiskajai airētājai Elzai Gulbei un arī jostu cīkstonim Jānim Rēriham, savukārt sudraba medaļu izcīnīja  septiņcīņniece Laura Ikauniece.

Latvijas atlētikas princese Laura Ikauniece, jostu pavēlnieks Jānis Rērihs, Latvijas airu karaliene Elza Gulbe

Foto: rowing.lv, Ria novosti / kazan2013.ru, ITAR-TASS / Scanpix.

Izmantotais avots: www.sportacentrs.com

Universiādes mājas lapa šeit.

 

XXVII Pasaules Vasaras Universiāde Kzaaņā no 06.07.2013. - 17.07.2013. 

Latvijas sportistu rezultāti

Nr.p.k.

Sporta veids/ Disciplīna

Vārds

Uzvārds

Rezultāti

1. 

Bokss (-60kg)

Artjoms

Ramlavs

9.vieta

2.

Bokss (-81kg)

Ņikita

Versockis

5.vieta

3.

Bokss (-64kg)

Artūrs

Ahmetovs

17.vieta

4.

Badmintons (vienspēle un dubultspēle)

Jānis

Mētra

Vienspēlē – zaudēta pirmā kārta; dubultspēlē – 17.vieta

5.

Badmintons (vienspēle un dubultspēle)

Matīss

Deksnis

Vienspēlē – 33.vieta; dubultspēlē – 17.vieta

 

6.

Sporta vingrošana

Marija

Vasiļjeva

Nestartēja

7.

Sporta vingrošana

Diāna

Jerofejeva

43.vieta

8.

Sporta vingrošana

Valērija

Savicka

Nestartēja

9.

Sporta vingošana

Sergejs

Kalitončiks

65.vieta

10.   

Regbijs

Jānis

Kaucis

11.vieta

11.   

Regbijs

Matīss

Zalcmanis

12.   

Regbijs

Raivis

Kokins

13.   

Regbijs

Deivids

Cjukša

14.   

Regbijs

Mikus

Ozols

15.   

Regbijs

Jānis

Zālamans

16.   

Regbijs

Emīls

Balodis

17.   

Regbijs

Elmārs

Šefanovskis

18.   

Regbijs

Ruslans

Kotļevs

19.   

Regbijs

Ivars

Eglis

20.   

Regbijs

Dāvis

Bajārs

21.   

Regbijs

Toms

Asejevs

22.   

Volejbols

Deniss

Petrovs

11.vieta

23.   

Volejbols

Aleksandrs

Samuilovs

24.   

Volejbols

Vitālijs

Cinne

25.   

Volejbols

Eriks

Voroņko

26.   

Volejbols

Edgars

Točs

27.   

Volejbols

Mārtiņš

Jansons

28.   

Volejbols

Dmitrijs

Lavrenovs

29.   

Volejbols

Jānis

Liepiņš

30.   

Volejbols

Aleksandrs

Avdejevs

31.   

Volejbols

Andrejs

Zavorotnijs

32.   

Volejbols

Vladimirs

Visockis

33.   

Volejbols

Sergejs

Nikolajevs

34.   

Teniss (vienspēle)

Jūlija

Koroļova

1 uzvara;             

  1 zaudējums

 

35.   

Galda Teniss (jauktā dubultspēle ar J.Cīruli)

Baiba

Bogdanova

Jauktajā dubultspēlē 17.-32.vieta;

Vienspēlē neiekļuva 16tniekā

 

36.   

Galda Teniss (dubulspēle ar O.Kartuzovu) (vienspēle)

Jānis

Cīrulis

Dubultspēlē 33.-64.vieta;

Vienspēlē neizgāja no grupas

37.   

Galda Teniss (dubultspēle ar J. Cīruli)

(vienspēle)

Oļegs

Kartuzovs

Dubultspēlē 33.-64.vieta;

Vienspēlē 33.vieta

38.   

Galda Teniss (dubultspēle ar G.Eihmani) (vienspēle)

Māris

Freibergs

Dubultspēlē 33.-64.vieta;

Vienspēlē neizgāja no grupas

39.   

Galda Teniss (dubultspēle ar M.Freibergu) (vienspēle)

Gints

Eihmans

Vienspēlē 33.-64.vieta

40.   

Galda Teniss (vienspēle)

Leonīds

Maslovs

Vienspēlē neizgāja no grupas

41.   

Šahs

Laura

Rogule

13.vieta

42.   

Šahs

Toms

Kantāns

62.vieta

43.   

Šahs

Kristaps

Kalniņš

64.vieta

44.   

Šahs

Ņikita

Meškovs

56.vieta

45.   

Vieglatlētika (1500 m)

Dmitrijs

Jurkevičs

5.vieta

46.   

Vieglatlētika (5000 m)

Kaspars

Briška

23.vieta

47.   

Vieglatlētika (400 m)

Mārtiņš

Začests

21.vieta

48.   

Vieglatlētika (pusmaratons)

Jānis

Višķers

15.vieta

49.   

Vieglatlētika (septiņcīņa)

Laura

Ikauniece

2.vieta

50.   

Vieglatlētika (augstlēkšana)

Madara

Onužāne

16.vieta

51.   

Vieglatlētika (400 m)

Inese

Nagle

22.vieta

52.   

Vieglatlētika (kārts lēkšana)

Mareks

Ārents

8.vieta

53.   

Vieglatlētika (šķēpa mešana)

Gundega

 

Grīva

4.vieta

54.   

Vieglatlētika (vesera mešana)

Edgars

 

Gailis

Netika ieskaitīts neviens mēģinājums

55.   

Vieglatlētika (5000 m)

Jānis

Girgensons

18.vieta

56.   

Vieglatlētika (trīssoļlēkšana)

Pāvels

 

Kovaļovs

12.vieta

57.   

Vieglatlētika (kārts lēkšana)

Ildze

 

Bortaščenoka

11.vieta

58.   

Vieglatlētika (400m/b)

Vladislavs

Prosmickis

19.vieta

59.   

Vieglatlētika (110m/b)

Kārlis

Daube

17.vieta

60.   

Vieglatlētika (tāllēkšana);

(trīssoļlēkšana)

Māra

 

Grīva

8.vieta

 

61.   

Vieglatlētika (desmitcīņa)

Jānis

Jansons

6.vieta

62.   

Vieglatlētika (400m/b)

Maksims

Semjonovs

20.vieta

63.   

Airēšana (vieninieku discpilīna)

Ludmila

Ivanova

11.vieta

64.   

Airēšana (2000m)

Elza

Gulbe

3.vieta

 

65.   

Airēšana (bezstūrmaņu divnieks ar K.Bileskalnu)

Renārs

Lasks

10.vieta

66.   

Airēšana

Kārlis

Bileskalns

67.   

Airēšana (vieninieku disciplīna)

Rūdolfs

Rumba

16.vieta

68.   

Airēšana (pārairu divnieks ar M.Strautmani)

Vineta

Moča

11.vieta

69.   

Airēšana

Madara

Strautmane

70.   

Kanoe Sprints (200m) (500m)

Armands

Tanasjevs

Finālam nekvalificējās

71.   

Kanoe Sprints (1000m)

Andrejs

Birjukovs

18.vieta

72.   

Kanoe Sprints (200m) (500m)

Mārtiņš

Veispals

Finālam nekvalificējās

73.   

Jostu Cīņa

Ņikita

Antonovs

Nestartēja

74.   

Jostu Cīņa

Romans

Antonovs

Nestartēja

75.   

Jostu Cīņa (-90kg)

Andrejs

Kaješovs

Izstājās astotdaļfinālā

76.   

Jostu Cīņa (-52kg)

Karolina

Tjapko

8.vieta

77.   

Sambo (-74kg)

Artūrs

Čerņavskis

 

78.   

Sambo (-90kg)

Andrejs

Rebrovs

 

79.   

Cīņa (-80/90kg)

Jānis

Rērihs

3.vieta un 5.vieta

80.   

Cīņa (-60kg)

Sergejs

Lukjaņecs

Neiekļuva 16tniekā

81.   

Cīņa

Gļebs

Šilovs

Zaudēta pirmā cīņa

82.   

Cīņa (-84kg)

Armands

Zvirbulis

23.vieta

83.   

Džudo (-66kg)

Artūrs

Grigorjevs

Neveiksme 16 dalībnieku zarā

84.   

Džudo (-73kg)

Deniss

Aniščenko

Neiekļuva 32niekā

85.   

Džudo (-81kg)

Artēmijs

Naumovs

 

86.   

Džudo (-90kg)

Andrejs

Tomašovs

Izstājās atstotdaļfinālā

87.   

Džudo (-100kg)

Vadims

Lando

 

88.   

Džudo (-100kg)

Artūrs

Ņikiforenko

Izstājās atstotdaļfinālā

89.   

Daiļlēkšana

Madara

Komarovska

18.vieta

90.   

Paukošana (špaga)

Olga

Šišlova

66.vieta

91.   

Paukošana (špaga)

Artūrs

Markovs

66.vieta

92.   

Paukošana (špaga)

Jurijs

Sjanita

43.vieta

93.   

Paukošana

Sindija

Roga

Neizgāja no grupas

94.   

Peldēšana (100m un 200m brass)

Aļona

Ribakova

100 m – 25.vieta;

200 m – 15.vieta

95.   

Peldēšana (200m brass)

Nikolajs

Maskaļenko

36.vieta

96.   

Peldēšana (50m uz muguras)

Pāvels

Vilcāns

31.vieta

97.   

Svarcelšana

Vadims

Sļesarevs

 

98.   

Svarcelšana

Vadims

Koževnikovs

 

99.   

Svarcelšana (līdz 105 kg)

Artūrs

Plēsnieks

7.vieta