Latvijas XXI Universiāde Galda tenisā

4.decembrī Rīgā norisinājās Latvijas XXI Universiāde Galda tenisā

Sieviešu komandu rezultāti:

1.     vieta – RTU – 31 p.

2.     vieta – LU – 27 p.

3.     vieta – RSU – 17 p.

4.     vieta – TSI – 11 p.

5.     vieta – LLU – 5 p.

6.     vieta – ISMA – 1 p.

 

Sieviešu vienspēļu rezultāti:

1.     vieta – Baiba Bogdasarova (RTU)

2.     vieta – Antra Vīnerte (LU)

3.     vieta – Marina Kovaļova (TSI)

4.     vieta – Margarita Žuromska (RSU)

5.     vieta – Ramona Galsone (LU)

6.     vieta – Laura Meinarda (LU)

7.     vieta – Ieva Indriksone (RTU)

8.     vieta – Kristīne Šinkarjova (LU)

9.     vieta – Gunita Indriksone (RSU)

10.  vieta – Elīna Kapača (RTU)

11.  vieta – Eva Zērande (LLU)

12.  vieta – Kristīne Kortenko (LLU)

13.  vieta – Ilona Misjūna (ISMA)

14.  vieta – Ksenija Saldatenko (RSU)

Sieviešu dubultspēļu rezultāti:

1.     vieta – Baiba Bogdasarova – Ieva Indriksone (RTU)

2.     vieta – Antra Vīnerte – Laura Meinarda (LU)

3.     vieta – Ramona Galsone – Kristīne Šinkarjova (LU)

4.     vieta – Margarita Žuromska – Gunita Indriksone (RSU)

5.     vieta – Eva Zērande – Kristīne Kristenko (LLU)

 

Komandu cīņas rezultāti vīriešiem:

1.     vieta – LU – 77 p.

2.     vieta – RTU – 46 p.

3.     vieta – RSU – 35p.

4.     vieta – LSPA – 30 p.

5.     vieta – ISMA – 24 p.

6.     vieta – Biznesa augstskola „Turība” – 18 p.

7.     vieta – LLU – 10 p.

8.     TSI – 4 p.

 Vīriešu vienspēļu rezultāti:

1.     vieta – Oļegs Kartuzovs (LU)

2.     vieta – Jānis Cīrulis (LU)

3.     vieta – Artūrs Reinholds (LU)

4.     vieta – Dainis Reinholds (Biznesa augstskola „Turība”)

5.     vieta – Jevgeņijs Gmiraks (LSPA)

6.     vieta – Kirils Jahontovs (LU)

7.     vieta – Armands Cīrulis (RTU)

8.     vieta – Jānis Ļesņičenoks (RTU)

9.     vieta – Maksims Vovks (ISMA)

10.  vieta – Iļja Meniss (RSU)

11.  vieta – Guntis Leska (LLU)

12.  vieta – Igors Kremešnijs (ISMA)

13.  vieta – Mihails Meniss (RSU)

14.  vieta – Dmitrijs Bogdanovs (RSU)

15.  vieta – Toms Jermacāns (RSU)

16.  vieta – Igors Jacevičs (ISMA)

17.  vieta – Gvido Kampāns (RTU)

18.  vieta – Aramais Margarjans (TSI)

19.  vieta – Mārtiņš Rozenbergs – (LSPA)

20.  vieta – Pēteris Cimdiņš (LSPA)

21.  vieta – Aleksejs Lavrenovs (ISMA)

22.  vieta – Roms Petrušs (TSI)

 Vīriešu dubultspēles:

1.     vieta – O.Kartuzovs – J.Cīrulis (LU)

2.     vieta – A.Reinholds – K.Jahontovs (LU)

3.     vieta – Ar.Cīrulis – J.Ļesņičenoks (RTU)

4.     vieta – J.Gmiraks – M.Rozenbergs (LSPA)

5.     vieta – M.Meniss – I.Meniss (RSU)

6.     vieta – M.Vovks – I.Kremešnijs – (ISMA)

7.     vieta – T.Jermacāns – D.Bogdanovs (RSU)

8.     vieta – A.Margarjans – R.Petrušs (TSI)

 

 

 

 

Sacensību galvenais tiesnesis:

(G.Kartuzovs)