Latvijas XXI Univerisāde Peldēšanā

2010. gada novembrī norisinājās Latvijas XXI Universiāde peldēšanā.

Pirmās dienas rezultāti                                           

                            LLU 25 m peldbaseins

1.diena

50 m   br/st – sievietes

 

  1. Agnese Ņikitina                     LSPA                27.95               SMK     618
  2. Olga Šišlova                          RTU                 28.30               SMK     596
  3. Nataļja Fedotova                   LSPA                30.48               II          477
  4. Zane Žebere                          RTU                 31.02               II          452
  5. Jeļena Ļeonova                      LSPA                31.74               II          422
  6. Anastasija Sidorova                RTU                 31.79               II          420
  7. Svetlana Šanceva                   LLU                  34.59               III        326
  8. Anita Millere                          LSPA                35.39               III        305
  9. Olita Āboliņa                           LSPA                36.61               III        275
  10. Līva Dimante                          LLU                  36.81               III        271
  11. Tatjana Malehotko                  RTU                 38.10               IV         244
  12. Rasa Valančūna                      LLU                  39.67               IV         216
  13. Sanita Leināte                        LLU                  40.97               IV         196
  14. Natālija Kolotuhina                  LLU                  43.56                           163
  15. Irina Tkačova                         LLU                  48.23                           120
  16.        LSPA                                                                                             diskv.             

50 m br/st – vīrieši

  1. Pāvels Vilcāns                         DU                   23.55               SM       719
  2. Jānis Voznesenskis                 RSU                 25.29               SMK     581
  3. Raimonds Dzalbe                   DU                   25.38               SMK     575
  4. Jevgenijs Koņabo                   LSPA                25.43               SMK     571
  5. Andrejs Surovins                   RTU                 25.60               I           560
  6. Sergejs Maiboroda                 RTU                 25.73               I           551
  7. Pēteris Strazdiņš                    LLU                  25.79               I           548
  8. Māris Kampenuss                   RTU                 26.40               I           511
  9. Artjoms Drozdovs                  RTU                 26.42               I           509
  10. Damirs Urazmetovs               RTU                 26.47               I           507
  11. Artjoms Ustinovs                   BA                    26.56               II          501
  12. Kristaps Leitēns                     LLU                  26.58               II          500
  13. Aleksandrs Korņilovs              RTU                 27.72               II          441
  14. Maksims Nagibins                  LSPA                27.89               II          433
  15. Kristaps Vaģelis                     LSPA                28.08               II          424
  16. Kaspars Bitmanis                    RTU                 28.29               II          415
  17. Vadims Kovaļovs                    BA                    28.36               II          412
  18. Jurijs Hlizovs                           DU                   29.67               III        360
  19. Oļegs Šišovs                          RTU                 30.37               III        335
  20. Dmitrijs Bogačkins                  DU                   30.44               III        333
  21. Artūrs Piļinovičs                     LSPA                30.62               III        327
  22. Armands Volajs                      LSPA                31.41               III        303
  23. Daniils Galuza                        ISMA               33.44               IV         251

50 m brass – sievietes

  1. Aļona Ribakova                        RTU                 33.54               SM       721
  2. Ilona Badune                           LLU                  37.09               I           533
  3. Nataļja Fedotova                      LSPA                41.25               II          382
  4. Jeļena Ļeonova                        LSPA                42.30               III        359
  5. Anita Millere                            LSPA                43.35               III        334
  6. Olita Āboliņa                            LSPA                43.56               III        329
  7. Svetlana Šanceva                     LLU                  46.21               III        276
  8. Līva Dimante                            LLU                  46.33               III        273
  9. Olga Petrova                            LLU                  52.07               IV         193

50 m brass – vīrieši

  1. Dmitrijs Pupkovs                     LLU                  31.29               SMK     612
  2. Krišjānis Bušs                         LU                    31.38               SMK     606
  3. Guntars Deičmans                   LLU                  31.60               I           594
  4. Artūrs Grigals                         RTU                 31.66               I           590
  5. Rolands Rajeckis                     LLU                  34.10               II          473
  6. Pāvels Suskis                          RTU                 34.17               II          470
  7. Kristaps Leitēns                       LLU                  34.25               II          466
  8. Andrejs Ostrovskis                  LSPA                35.24               II          428
  9. Armands Volajs                       LSPA                49.92                           151

ā/k Uldis Tazāns                   OSC                 29.88               SM       702

100 m uz muguras – sievietes

  1. Jeļena Markova                      RTU                 1:19.06            II          585

100 m uz muguras – vīrieši

  1. Konstantīns Blohins                 RTU                 57.43               SM       679
  2. Iļja Tarajans                           LLU                  1:15.26            III        302

100 m tauriņstils – sievietes

  1. Viktorija Landiševa                  RTU                 1:21.50            III        332
  2. Andra Novicka                        ISMA               1:32.07            IV         230

100 m tauriņstils – vīrieši

  1. Eduards Viļjušis                      ISMA               59.57               SMK        598
  2. Elans Askerovs                       TSI                  1:04.73            II           466
  3. Artjoms Ustinovs                     BA                    1::11.99           III        339

100 m komplekss – sievietes

  1. Aļona Ribakova                       RTU                 1:05.27            SM       767
  2. Ilona Badune                          LLU                  1:10.82            SMK     601
  3. Andra Novicka                         ISMA               1:32.26            III        272

100 m komplekss – vīrieši

  1. Pāvels Vilcāns                         DU                   57.59               SM       746
  2. Guntars Deičmans                   LLU                  1:01.57            SMK     610
  3. Jānis Vozņesenskis                  RSU                 1:02.90            SMK     573
  4. Artūrs Masļeņņikovs             ,   RTU                 1:03.55            SMK     555
  5. Dmitrijs Pupkovs                     LLU                  1:04.72            I           526
  6. Jevgenijs Koņabo                    LSPA                1:07.26            I           468
  7. Artjoms Drozdovs                    RTU                 1:08.47           II          444
  8. Andrejs Ostrovskis                   LSPA                1:12.18          II          379
  9. Artjoms Ustinovs                      BA                    1:19.16          III        287
  10. Vadims Kovaļovs                     BA                    1:23.10           III        248
  11. Artūrs Piļinovičs                       LSPA                1:25.07           III        231
  12. Iļja Tarajans                           LLU                  1:28.33            IV         207

      ā/k Uldis Tazāns                          OSC                 1:01.48            SMK     613

4 x 50 m br/st stafete – sievietes

  1. RTU   A.Ribakova 26.80; Z.Žebere; V.Landiševa; O.Šišlova  1:58.89            558
  2. LSPA N.Fedotova 30.78; A.Millere; J.Ļeonova; A.Ņikitina       2:06.16            467
  3. LLU L.Dimante 37.73; S.Šanceva; R.Valančīna; I.Badune      2:22.22            326

4 x 50 m br/st – stafete – vīrieši

1. RTU 1.kom. A.Surovins 25.42; S.Maiboroda; A.Masļeņņikovs; K.Blohins               1:39.15            670

2.   LLU  K.Leitēns 26.48; P.Strazdiņš; D.Pupkovs; G.Deičmans                               1:43.80            584

3.   DU  R.Dzalbe 25.16; D.Bogačkins; J.Hlizovs; P.Vilcāns                                      1:48.49            511

      RTU  2.kom. M.Kampenuss 26.42; A.Drozdovs;

                           A.Korņilovs; D.Urazmetovs                                                        1:47.54            ā/k

 

 

Otrās dienas rezultāti, kopvērtējums

 

 

50 m tauriņstils – sievietes

1.   Agnese Ņikitina                     LSPA                30.51               I                       584

2.   Olga Šišlova                            RTU                 30.61               I                       582

3.   Ilona Badune                          LLU                  30.67               I                       578

4.   Darja Čukāne                         LSPA                32.81               II                      472

5.   Karīna Radionova                   LSPA                33.16               II                      457

ā/k Jūlija Girgensone                 OSC                 29.76               SMK                 633

 

50 m tauriņstils – vīrieši

1.   Guntars Deičmans                 LLU                  26.69               SMK                 623

2.   Eduards Viļjušis                      ISMA               26.97               SMK                 603

3.   Jānis Vozņesenskis               RSU                 27.03               SMK                 599

4.   Kristaps Leitēns                     LLU                  27.56               I                       563

5.   Jevgenijs Koņabo                    LSPA                27.85               I                       548

6.   Andrejs Surovins                    RTU                 28.32               I                       521

7.   Māris Kampenuss                  RTU                 28.52               I                       510

8.   Elans Askerovs                       TSI                  28.78               II                      497

9.   Artjoms Drozdovs                    RTU                 30.20               II                      430

10. Iļja Tarajans                           LLU                  30.23               II                      428

11. Maksims Nagibins                 LSPA                32.45               III                    346

12. Ņikita Piskunovs                    TSI                  33.61               III                    312

13. Kristaps Vaģelis                      LSPA                34.27               III                    294

14. Oļegs Šišovs                            RTU                 36.33               IV                     247

ā/k Pāvels Kondrahins                OSC                 25.16               SM                   743

ā/k Aleksandrs Loptevs               OSC                 29.19               II                      480

 

50 m uz muguras – sievietes

1.   Agnese Ņikitina                     LSPA                32.10               SMK                 583

2.   Jūlija Markova                       RTU                 35.59               II                      428

3.   Darja Čukāne                         LSPA                35.77               II                      422

4.   Anastasija Sidorova                RTU                 37.85               II                      356

5.   Tatjana Malehotko                 RTU                 44.30               IV                     222

6.   Rasa Valančūna                     LLU                  47.10               IV                     185

ā/k Diāna Ņikitina                      OSC                 31.42               SM                   622

50 m uz muguras  – vīrieši

1.   Konastantīns Blohins             RTU                 27.22               SM                   640

2.   Artūrs Masļeņņikovs              RTU                 29.03               I                       528

3.   Krišjānis Bušs                        LU                    29.91               I                       483

4.   Artūrs Pilinovičs                     LSPA                35.65               III                    285

ā/k Pāvels Kondrahins                OSC                 27.32               SM                   633

100 m br/st – sievietes

1.   Olga Šišlova                            RTU                 1:04.26            I                       543

2.   Karīna Radionova                   LSPA                1:07.53            II                      468

3.   Nataļja Fedotova                     LSPA                1:07.73            II                      464

4.   Viktorija Landiševa                RTU                 1:09.08            II                      437

5.   Zane Žebere                            RTU                 1:11.31            II                      397

ā/k Jūlija Girgensone                 OSC                 1:05.05            I                       523

ā/k Diāna Ņikitina                      OSC                 1:08.05            II                      457

100 m br/st – vīrieši

      1.   Konstantīns Blohins               RTU                 54.34               SMK                 625

      2.   Artjoms Rodins                       RTU                 56.07               I                       569

      3.   Sergejs Maiboroda                  RTU                 57.54               I                       526

      4.   Pēteris Strazdiņš                    LLU                  57.75               I                       520

      5.   Elans Askerovs                       TSI                  58.40               I                       503

      6.   Damirs Urazmetovs                RTU                 58.42               I                       503

      7.   Maksims Nagibins                 LSPA                1:02.99            II                      401

      8.   Kristaps Vaģelis                      LSPA                1:03.25            II                      396

      9.   Kaspars Bitmanis                   RTU                 1:03.75            II                      387

      10. Aleksandrs Korņilovs             RTU                 1:03.86            II                      385

      ā/k Aleksandrs Loptevs               OSC                 54.97               SMK                 603

100 m brass – sievietes

1.   Aļona Ribakova                       RTU                 1:10.70            SM     LR rek. 775

2.   Jeļena Ļeonova                      LSPA                1:31.33            III                    359

3.   Anita Millere                          LSPA                1:36.53            III                    304

4.   Olita Āboliņa                           LSPA                1:36.60            III                    304

5.   Olga Petrova                            LLU                  1:56.77            IV                     172

100 m brass – vīrieši

1.   Artūrs Grigals                         RTU                 1:09.69            SMK                 571

2.   Dmitrijs Pupkovs                    LLU                  1:09.72            SMK                 570

3.   Krišjānis Bušs                        LU                    1:10.03            I                       563

4.   Eduards Viļjušis                      ISMA               1:10.80            I                       545

5.   Pāvels Suskis                         RTU                 1:15.36            II                      452

6.   Andrejs Ostrovskis                 LSPA                1:18.16            II                      405

7.   Ņikita Piskunovs                    TSI                  1:21.57            III                    356

ā/k Jevgenijs Koņabo                  LSPA                1:15.16            II                      455

ā/k Elans Askerovs                      TSI                  1:19.42            II                      386

ā/k Uldis Tazāns                          OSC                 1:06.17            SMK                 667

4 x 50 m kombinētā stafete – sievietes

1.    RTU  O.Šišlova 32.92; A.Ribakova; V.Landiševa

                      J.Markova                                                                     2:09.76            565

      2.    LSPA A.Ņikitina 32.48; J.Ļeonova; K.Radionova;

                      N.Fedotova                                                                    2:17.87            471

      3.    LLU  R.Valančuna 47.92; O.Petrova; I.Badune

                     S.Šanceva                                                                      2:46.69            266

4 x 50 m kombinētā stafete – vīrieši

1.   RTU 1.kom. K.Blohins 28.51; A.Grigals; A.Surovins

                         S.Maiboroda                                                         1:52.97            590

2.   LLU  G.Deičmans 29.49; D.Pupkovs; K.Leitēns

              P.Strazdiņš                                                                      1:53.27            585

3.    LSPA  A.Pilinovičs 35.35; A.Ostrovskis; M.Nagibins

                 J.Koņabo                                                                      2:09.20            394

ā/k  RTU 2.kom. A.Masļeņņikovs 29.15;  A.Drozdovs

                           M.Kampenuss; A.Rodins;                                   1:56.94            532

 

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

               SIEVIETES                                                              VĪRIEŠI

1.   RTU                 7826 p.                                    1.   RTU                       9196 p.

2.   LSPA                6649 p.                                    2.   LLU                        8114 p.

3.   LLU                  4412 p.                                    3.   LSPA                      6408 p.

4.   ISMA               502 p.                                      4.   DU                         5244 p.

                                                                        5. TSI                          2134 p.                                                                                                                 6.   ISMA                     1997 p.

                                                                              7.   BA                          1787 p.

                                                                              8.   RSU                       1753 p.

                                                                                9.   LU                          1652 p.