Jaunumi

2017.08.26 18:58

GUNTA LATIŠEVA ČUDARE 29.PASAULES VASARAS UNIVERSIĀDĒ IZCĪNA SUDRABA MEDAĻU

26.augusts 29.Pasaules Vasaras Universiādē ir veiksmīgs Latvijas delegācijai. Mūsu 200m skrējēja, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studente, Gunta Latiševa Čudare izcīna sudraba medaļu.

200m priekšskrējienā mūsu sportiste bija pārliecinoši ātrākā un starp visām 49 sportistēm, ar rezultātu 22,93sek.(+2,2m/s), finišēja kā pirmā. Arī pusfināla skrējienā Gunta ar jaunu personisko rekordu - 23,46 sekundes kvalificējas fināla skrējienam kā ātrākā sprintere.

Finālā mūsu sportistei bija jāsacenšas ar Irēnu Siragusu no Itālijas, kas fināla skrējienam kvalificējās ar rezultātu 23,49sek., Viljamsu Tori no Amerikas (23,79), Barboru Prohazkovu no Čehijas, Aleksandru Bezekovu no Slovākijas (23,61), Olgu Safonovu no Kazahstānas (23,68) un Annu Bondžiorni (23,69) no Itālijas un Filu Hīliju no Īrijas (23,80).

Fināla diena bija ļoti karsta, bet prieks, ka mūsu sportistes skrējiens bija vakarā, kad gaisa temperatūra bija nedaudz nokritusies zem 35 grādu atzīmes. Bija pierimies arī blakus salās valdošais taifūnu vējš, kura sekas šajā dienā jutām arī Taipejā. Kā pirmā 200m skrējienā finišēja Guntas lielākā konkurente - Irēna Siragusa no Itālijas (22,96). Gunta finišēja otrajā vietā ar rezultātu 23.15sek.(-1,4m/s), kas ir sportistes jauns personiskais rekords. Trešajā vietā finišēja Annu Bondžiorni no Itālijas (23,74), ceturtajā vietā Aleksandra Bezekova no Slovākijas (23.70), piektajā vietā Barbora Prohazkova no Čehijas (23.78), sestajā vietā Olga Safonova no Kazahstānas (23.80), septītajā vietā Fila Hīlija no Īrijas (23.81) un astotajā vietā Viljamsa Tori no Amerikas (24.03).

Gunta pēc skrējiena neslēpj, ka ļoti esot palīdzējis tribīnēs esošo Latvijas studentu un citu sporta veidu treneru atbalsts.

Informāciju sagatavoja: LASS izpilddirektore Kristīne Karašniece