Jaunumi

2017.07.21 14:10

No Eiropas Universitāšu čempionāta airēšanā Latvijas airētāji atbrauc ar zelta medaļu

No 13. Līdz 16.jūlijam Serbijas pilsētā Subotica, norisinājās EUSA rīkotais Eiropas Universitāšu čempionāts airēšanā. Šajās sacensībās tika pārstāvētas 23 valstis, 82 augstskolas un vairāk kā 500 dalībnieki. Šādā konkurencē Latviju, savu sporta skolu - „Specializētā airēšanas sporta skola”, un protams savas augstskolas pārstāvēt devās pieci Latvijas airētāji no trīs augstskolām – Latvijas sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) tika pārstāvēta ar 3 airētājiem, bet Latvijas Universitāte (LU) un Banku augstskolas uzņēmējdarbības koledžu (BAUK) pa vienam airētājam.

Sieviešu pārairu divnieku (W2x) konkurencē Anna KARASA un Jeļizaveta SIMAČEVA, kuras studē LSPA izcīnīja pārliecinošu uzvaru, kas deva viņām zelta medaļu. Sieviešu pārairu vieninieku (W1x) konkurencē startēja arī LSPA studente Zane PUTNIŅA, kura izcīnīja augsto 5. vietu.

Vīriešu pārairu vieglo svaru konkurencē (LM1x) LU students Kalvis KAZAKS izcīnīja 9. Vietu, bet vīriešu pārairu vieninieku (M1x) konkurencē BAUK students Tits Ralfs VERPAKOVSKIS izcīnīja 9. vietu.

Apsveicam visus dalībniekus ar labiem rezultātiem, un novēlam visiem airējošajiem studentiem izvirzīt nākotnes mērķus un iegūt augstus sasniegumus turpmāk. Nākamais Eiropas Universitāšu čempionāts norisināsies 2019.gadā un to uzņems Zviedru pilsēta Jonkopinga!

Latvijas delegācija (Foto:Latvijas airēšanas federācija)

Anna KARASA un Jeļizaveta SIMAČEVA (Foto:Latvijas airēšanas federācija)