Jaunumi

2017.05.30 18:18

JELGAVĀ AR BADMINTONA SACENSĪBĀM NOSLĒDZAS LATVIJAS XXVII UNIVERSIĀDES SACENSĪBAS

27.05. Jelgavā ar badmintona turnīru tika noslēgta Latvijas XXVII Universiādes sacensības. Sieviešu konkurencē piedalījās studentes no 4 augstskolām - Latvijas Universitāte (LU), Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU), Daugavpils Universitāte (DU) un Latvijas Lauksaimniecības Universitāte (LLU). Vīriešu konkurencē startēja 5 augstskolas - RTU, LU, LLU, RSU un Alberta koledža.

Sieviešu konkurencē sacensības norisinājās vienspēlēs un dubultspēlēs. Latvijas Universitātes studente Zane Mētra izcīnīja visas trīs iespējamās zelta medaļas, kļūstot par turnīra absolūto uzvarētāju. Sieviešu vienspēlēs 2.vietu izcīnīja Liene Medniece no RTU un 3.vietu Elza Bruņiniece no DU. Savukārt sieviešu dubultspēlēs pārākas bija LU dāmas - Zane Ankrava un Zane Mētra, kas aiz sevis 2.vietā atstāja DU pāri Elzu Bruņinieci un Marinu Grigorjevu. Godpilnajā trešajā vietā ierindojās RTU meitenes Liene Medniece un Rūta Pickaine.

Arī vīriešu konkurencē sacensības norisinājās vienspēlēs un dubultspēlēs. Vienspēlēs 1.vietu izcīnīja RTU students Teodors Kerimovs, 2.vietu RTU students Kristaps Jānis Gulbis un 3.vietu izcīnīja RSU students Nils Turauskis. Arī dubultspēlēs pārāki bija vienspēļu pirmās un otrās vietas ieguvēji - RTU studenti Teodors Kerimovs un Kristaps Jānis Gulbis. 2.vietu izcīnīja RTU pāris - Alberts Bajārs un Anrijs Meņģelsons. 3.vietu izcīnīja LLU pāris – Lakmal Kularante un Kristaps Liepa.

Jauktajās dubultspēlēs uz augstākā goda pjedestāla kāpa LU pāris - Zane Mētra un Reinis Šefers, 2.vietu izcīnīja RTU pāris Teodors Kerimovs un Liene Medniece, savukārt 3.vietu izcīnīja Kristaps Jānis Gulbis un Rūta Pickaine.

Augstskolu kopvērtējums vīriešiem: 1.v. RTU, 2.v. LU, 3.v. LLU, 4.v. RSU un 5.v. Alberta koledža.

Augstskolu kopvērtējums sievietēm: 1.v. LU, 2.v. RTU, 3.v. DU, 4.v. LLU.