Jaunumi

2017.02.27 10:25

Slēpošanas Universiāde pārceļas uz Priekuļiem

Sakarā ar nenoturīgajiem laikapstākļiem, informējam visus slēpošanas dalībniekus par sacensību vietas maiņu. Slēpošanas sacensības Latvijas XXVII Universiādē norisināsies Priekuļos, Cēsu Olimpiskā centra Priekuļu slēpošanas bāzē, šī gada 2.martā. Sacensību programmā ir nelielas izmaiņas, ar kurām aicinām iepazīties ikvienu dalībnieku, kā arī augstskolu pārstāvjus. Pirmie starti paredzēti ap plkst. 11:00.

Sacensības norisināsies gan dāmu, gan vīru konkurencē, kur ātrāko slēpotāju noskaidros divās disciplīnās – “Sprints” un “Sprinta stafete”. “Sprinta” disciplīnas slēpojumā sacensības notiek brīvajā stilā, kur sportisti veiks ~ 1km garu distanci. Pusfinālam kvalificējas 12 ātrāk-ie/ās slēpotāj-i/as, savukārt finālā iekļūst 2 ātrāk-ie/ās no pusfināla slēpojuma, kā arī 2 ātrākie rezultāti no abiem pusfināliem.

Arī otrajā disciplīnā “Sprinta stafete”, studenti sacentīsies gan vīru, gan dāmu konkurencē, kur vienu komandu veido divi slēpotāji. Pirmo un otro etapu veic pirm-ais/ā un otr-ais/ā stafetes dalībnie-ks/ce klasiskajā stilā, katram dalībniekam ir jāveic ~1km slēpojums un katrai dalībniecei ir jāveic ~1km slēpojums. Trešo un ceturto etapu veic pirm-ais/ā un otr-ais/ā stafetes dalībnie-ks/ce brīvajā stilā, katram dalībniekam jāveic ~1km slēpojums un katrai dalībniecei ir jāveic ~1km slēpojums. Dalībniekiem, kuriem nav atradusies vieta savas augstskolas komandā, ir iespēja apvienoties ar citu augstskolu studentu, tādējādi izveidojot jaukto komandu.

Dalībnieku rezultāti tiks vērtēti pēc punktu sistēmas, kur katrai augstskolai tiek saskaitīti punkti individuālajās distancēs un stafetē, kas veido punktu summu, tādējādi nosakot augstskolas komandas vietu kopvērtējumā. Uzvar tā komanda, kas ieguvusi visvairāk punktu.

Vēlreiz atgādinam, ka sacensību programmā ir veiktas izmaiņas un lūgums, visiem dalībniekiem, kā arī augstskolu pārstāvjiem, iepazīties ar sacensību nolikumu, kurš ir pieejams - http://studentusports.lv/187/Nolikums/. Pieteikumi iesniedzami elektroniskā veidā, pa e-pastu - kalvis.ciekurs@lspa.lv līdz 28.02.2017. līdz plkst. 24:00. Pieteikumā jānorāda pārstāvētā augstskola, komandas dalībnieki un komandas dalībnieku studentu apliecības numurs.

Informāciju sagatavoja:

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas students Harijs Ortveins, harijs.ortveins@lspa.lv

« Atpakaļ