Jaunumi

2010.11.26 22:48

Pirmā diena peldēšanā

Šodien Jelgavā norisinājās Latvijas XXI Universiādes sacensības peldēšā.

Brīvajā stilā sievietēm (50m) I vietu izcīnīja LSPA studente Agnese Ņikitina, otrajā vietā ierindojās Olga Šišlova no RTU, bet trešo vietu ieguva Natalja Fedotova no LSPA. Vīriešu konkurencē zeltu un bronzu izcīnīja daugavpilieši - attiecīgi Pāvels Vilcāns un Raimonds Dzalbe, otro vietu ieguva Jānis Voznesenskis.

Brasā sievietēm (50m) zelta medaļu ieguva Aļuna Ribakova no RTU, II vietā - Ilona Badune (LLU), III - Nataļja Fedotova no LSPA. Vīriešu konkurencē pārāks bija LLU students Dimitrijs Pupkovs, otro vietu izcīnīja Krišjānis Bušs un trešajā vietā ierindojās Gundars Deičmans LLU.

100m kraulā uz muguras piedlījās tikai viena dlībniece - RTU studente Jeļena Markova, bet vīriešiem divi sportisiti - attiecīgi I vieta - Konstantīnam Bohinam
(RTU),  II - Iļjam Tarajanam (LLU)

100m tauriņstilā divas dāmas sacentās savā starpā - Viktorija Landiševa (RTU) ieguva zelta medaļu, bet ISMAs studente Andra Novicka ieguva II vietu. Vīriem - I vieta - Eduadam Viļjušim (ISMA), II - Elanam Askerovam (TSI), III - Artjomam Ustinovam (BA)

100m kompleksajā peldējumā sievietēm zelta medaļu izcīnīja RTU studente Aļona Ribakova, sudraba medaļu ieguva Ilona Badune (LLU), trešā ierindojās - ISMAs pārsāve Andra Novicka. Vīriešiem pirmo vietu ieguva Daugavpils Universitātes pedētājs Pāvels Vilcāns, II vietu Guntars Deičmans (LLU), III - Jānis Vozņesenskis, RSU.

4x50m stafetē sievietēm pātākas bija RTU studentes, II vietu izcīnīja LSPA, bet trešās palika LLU studentes, vīriešu konkurencē izrādījās pārāki RTU peldētāji, II vietu izcīnīja LLU un trešie palika daugavpilieši.

Ar sacensību rezultātiem varat iepazīties Latvijas Universiādes sadaļā Rezultāti.

Rīt sacensības sākas 10.30.

Novēlām panākumus peldētājiem! Kā arī atgādinām, ka rīt Jelgavā norisināsies arī badmintona sacensības - sākums 12.00